Moskitiery

Moskitiery okienne

Wycena indywidualna

Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej.

Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania.

Profil Moskitiery wykonany jest z walcowanej taśmy aluminiowej o grubości 0,6 mm, o przekroju prostokąta z wargą maskującą, malowany jest farbami proszkowymi w kolorze podstawowym białym, czekoladowy brąz, złoty dąb, jasny brąz (orzech), ciemny brąz.

Elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV. W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka, która wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV, o wymiarach oczek l,2mm x l,2mm.

Produkujemy jako nieliczni w Polsce moskitiery do okien łukowych i w innych kształtach.